SKI AREÁL ARMATURKA
v provozu
Zobrazit na:

Zimní středisko Slatina

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste středisko Slatina a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Oderských vrších a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Ve středisku najdete jeden vlek a lano pro děti. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Můžete si dát např. kofolu a smažený sýr.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Je vidět, že provozovatel se snaží. Lepší hodnocení než 44% si areál prostě nezaslouží. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.1.
zataženo
-5°C
-4°C
Pondělí
30.1.2023
sněžení
-4°C
-1°C
Úterý
31.1.2023
částečně oblačno
-1°C
-1°C
Středa
1.2.2023
sněžení
1°C
-2°C