SKI AREÁL ARMATURKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Slatina

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste středisko Slatina a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Oderských vrších a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Ve středisku najdete jeden vlek a lano pro děti. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Můžete si dát např. kofolu a smažený sýr.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Je vidět, že provozovatel se snaží. Lepší hodnocení než 44% si areál prostě nezaslouží. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 13.12.
Mlha
2°C
1°C
Sobota
14.12.2019
Deštivo
3°C
2°C
Neděle
15.12.2019
Zataženo
5°C
5°C
Pondělí
16.12.2019
Zataženo
7°C
7°C