SKI AREÁL ARMATURKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Mladé Buky ostudu neudělal

Chcete se naučit na prkně? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Mladé Buky a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále můžete využít 8 vleků. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Rolba vyjíždí na svah denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Každý hladový krk jistě potěší točené pivo nebo česnečku. Návštěvníky přiváží a odváží skibus.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Personál je poměrně vstřícný. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 69%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Jezdíte nebo jezdili jste rádi na hory, ale Váš zdravotní stav Vám nedovolí obout ani lyže, ani snowboard? Nevíte si rad, jak se zbavit bolesti? Vyzkoušejte revoluci na trhu! Kloubní výživa od firmy PEMAMED dodá Vaši kloubům všechny potřebné živiny, které mají za následek rychlou obnovu chrupavky a zlepšení pohyblivosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 31.5.
jasno
17°C
11°C
Čtvrtek
1.6.2023
částečně oblačno
19°C
12°C
Pátek
2.6.2023
částečně oblačno
17°C
7°C
Sobota
3.6.2023
jasno
15°C
8°C