SKI AREÁL ARMATURKA
v provozu
Zobrazit na:

Josefův Důl - to pravé místo pro rekreaci

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Josefův Důl a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jizerských horách a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Páteří ski areálu je 5 sedačkových lanovek.. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Svah je upravován ob den. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Zaskákat si můžete ve snowparku. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Můžete si dát např. smažený sýr nebo točené pivo.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. ZOO Liberec se nachází pouze 12km daleko. Jen doufat, že se všechna jejich zvířata naukládají k zimnímu spánku.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Areál má pár much. Je vidět, že provozovatel se snaží. Lepší hodnocení než 52% si areál prostě nezaslouží. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 30.1.
sněžení
-4°C
-1°C
Úterý
31.1.2023
částečně oblačno
-1°C
-1°C
Středa
1.2.2023
sněžení
1°C
-2°C
Čtvrtek
2.2.2023
sněžení
-1°C
-5°C