SKI AREÁL ARMATURKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Horní Lomná - Přelač se zajet určitě vyplatí

Milujete snowboarding? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste středisko Horní Lomná - Přelač a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu najdete trojici vleků. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Vyzkoušet můžete hamburger nebo smažený sýr. Středisko sousedí s Dolní Lomná.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál hodnotíme spíše kladně. Návštěvu tohoto areálu můžeme s čistým svědomím doporučit. Oceňujeme především obrovskou vstřícnost personálu. 72% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál.

Bolí Vás často klouby a nabýváte dojmu, že jste již odepsaní? Proč s tím něco neděláte, když si to přejete změnit? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 13.12.
Mlha
2°C
1°C
Sobota
14.12.2019
Deštivo
3°C
2°C
Neděle
15.12.2019
Zataženo
5°C
5°C
Pondělí
16.12.2019
Zataženo
7°C
7°C