SKI AREÁL ARMATURKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Hartmanice - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Hartmanice! Areál se nachází na Šumavě a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu najdete jeden vlek. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Každý hladový krk jistě potěší hamburger či smažený sýr.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Personál je poměrně vstřícný. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 59%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 23.9.
Polojasno
20°C
15°C
Čtvrtek
24.9.2020
Deštivo
19°C
15°C
Pátek
25.9.2020
Silný déšť
16°C
15°C
Sobota
26.9.2020
Silný déšť
11°C
7°C