SKI AREÁL ARMATURKA
v provozu
Zobrazit na:

Říčky v O.h. - příjemně překvapil

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Říčky v O.h.. Areál se nachází v Orlických horách a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále v areálu můžete využít dvojici vleků. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. V areálu sídlí horská služba. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnejte uzená cigára a smažený sýr. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. Pohled na romanticky zasněžený Zámek Rychnov nad Kněžnou určitě stojí za těch Zámek Rychnov nad Kněžnou, které kvůli němu musíte odstřediska ujet.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Provozovatele areálu musíme pochválit. Areál dokáže splnit potřeby většiny průměrných lyžařů. Nechceme být hodní příliš, ale 68% si areál určitě zaslouží. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

Než nasednete do auta a vyrazíte na hory si zalyžovat, tak si zkontrolujte, zda máte s sebou čepici. Žádnou jste doma nenašli a potřebujete rychle novou? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.1.
zataženo
-5°C
-4°C
Pondělí
30.1.2023
sněžení
-4°C
-1°C
Úterý
31.1.2023
částečně oblačno
-1°C
-1°C
Středa
1.2.2023
sněžení
1°C
-2°C