SKI AREÁL ARMATURKA
v provozu
Zobrazit na:

České Petrovice - lyžaři si přijdou na své

Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál České Petrovice a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Orlických horách a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Můžete využít trojici vleků a lano pro děti. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Svah je upravován 1-2x denně. Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché, areál je však dobře vybaven. Na dětském kolotoči se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte kofolu či kulajdu.

Provozovatele areálu musíme pochválit. Průměrný lyžař si zde určitě přijde na své. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 71% prostě dát nemůžeme. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.1.
zataženo
-5°C
-4°C
Pondělí
30.1.2023
sněžení
-4°C
-1°C
Úterý
31.1.2023
částečně oblačno
-1°C
-1°C
Středa
1.2.2023
sněžení
1°C
-2°C