SKI AREÁL ARMATURKA
v provozu
Zobrazit na:

Areál Vrchlabí - Kněžický vrch ostudu neudělal

Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Vrchlabí - Kněžický vrch. Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále v areálu najdete trojici vleků. Rolba vyjíždí na svah denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte řízečky a gulášek.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Pohled na romanticky zasněžený Památník obětem Krkonoš určitě stojí za těch Památník obětem Krkonoš, které kvůli němu musíte odstřediska ujet.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Pokulhává také ochota personálu. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 71%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Čtěte také: Vrchlabí - Kněžický vrch - to pravé místo pro rekreaci

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 30.1.
sněžení
-4°C
-1°C
Úterý
31.1.2023
částečně oblačno
-1°C
-1°C
Středa
1.2.2023
sněžení
1°C
-2°C
Čtvrtek
2.2.2023
sněžení
-1°C
-5°C