SKI AREÁL ARMATURKA
v provozu
Zobrazit na:

Hlinsko - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Zkuste ski areál Hlinsko! Areál se nachází na Vysočině a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu najdete trojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší uzená cigára nebo česnečku. Skibus, který ve středisku jezdí, hodnotíme jako velké plus.

Jak tedy arál ohodnotit? Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. 70% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 30.1.
sněžení
-4°C
-1°C
Úterý
31.1.2023
částečně oblačno
-1°C
-1°C
Středa
1.2.2023
sněžení
1°C
-2°C
Čtvrtek
2.2.2023
sněžení
-1°C
-5°C