SKI AREÁL ARMATURKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Horní Bečva - Solisko

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Horní Bečva - Solisko a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

V areálu najdete trojici vleků. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší smažák či párek v rohlíku. Pokud zde budete lyžovat delší dobu, je možné, že vás místní terén začne trochu nudit, to se dá vyřešit návštěvou sousedního střediska. Njebližší je Soláň - Bzové.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Je vidět, že provozovatel se snaží. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 72%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 18.1.
Polojasno
-10°C
-5°C
Úterý
19.1.2021
Zataženo
-1°C
-1°C
Středa
20.1.2021
Polojasno
4°C
2°C
Čtvrtek
21.1.2021
Polojasno
3°C
4°C