SKI AREÁL ARMATURKA
v provozu
Zobrazit na:

Pustevny - ideální pro snowboardisty

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Pustevny. Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Hlavním lákadlem areálu je jedna sedačková lanovka. Dále můžete využít 5 vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně, každé ráno. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. V areálu se nachází snowpark. O Vaši bezpečnost se stará horská služba, která sídlí přímo v areálu. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte zelňačku nebo párek v rohlíku. Lyžaři mohou k dopravě využít skibus.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Muzeum Fojtství. Stojí za vidění.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Areál je velice slušně vybaven. Areál nic zásadního nechybí. Nechceme být hodní příliš, ale 75% si areál určitě zaslouží. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 30.1.
sněžení
-4°C
-1°C
Úterý
31.1.2023
částečně oblačno
-1°C
-1°C
Středa
1.2.2023
sněžení
1°C
-2°C
Čtvrtek
2.2.2023
sněžení
-1°C
-5°C