SKI AREÁL ARMATURKA
v provozu
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Zimní středisko Horní Bečva - Solisko

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Horní Bečva - Solisko a užijte si zimní radovánky naplno!

Hartmanice - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Hartmanice!

Do ski areálu Horní Lomná - Přelač se zajet určitě vyplatí

Milujete snowboarding? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste středisko Horní Lomná - Přelač a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zlaté hory - Příčná - to pravé místo pro rekreaci

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zimní areál Zlaté hory - Příčná je pro vás to pravé.

Zimní středisko Filipovice

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Filipovice.

Areál Rokytnice nad Jizerou - Studenov ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Rokytnice nad Jizerou - Studenov!

Kde hledat informace o lyžování v českých areálech?

Majitelé ski areálů už dokončují přípravné práce pro zahájení sezóny. Zajíždějí nové rolby. Testují systémy umělého zasněžování. Zimní sezóna už klepe na dveře.

Josefův Důl - to pravé místo pro rekreaci

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Josefův Důl a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Mladé Buky ostudu neudělal

Chcete se naučit na prkně? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Mladé Buky a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda je pro vás to pravé.

V zahraničí se nejlépe lyžuje ve Francii

Poslední listy opadávají. Je čas začít vybírat zimní dovolenou. Kam ale v zimě vyrazit? Rozhodují především finance. Mají však zahraniční střediska nad těmi našemi opravdu navrch?

Zimní středisko Slatina

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste středisko Slatina a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Pustevny - ideální pro snowboardisty

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Pustevny.

Kozinec - Jilemnice - to pravé místo pro rekreaci

Milujete snowboarding? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Kozinec - Jilemnice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Mladkov - Petrovičky - velké zlepšení

Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Mladkov - Petrovičky.

Zimní středisko Hojsova Stráž - Vyhlídka

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Hojsova Stráž - Vyhlídka.

Mrzne? Nevadí!

Přemýšlíte jaké oblečení koupit svým dětem na hory? Nevíte, co nakoupit a neprohloupit? Velmi kvalitní sportovní oblečení je vyráběno právě u nás. Pryč je doba, kdy bylo nutné nakupovat sportovní oblečení pouze od zahraničních výrobců. Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží, Češi jsou precizní a jejich výrobky 100%.

Josefův Důl - areál příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně a užít si dovolenou na zasněžené horské chatě? Josefův Důl pro vás jistě bude to pravé.

Hlinsko - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Zkuste ski areál Hlinsko!

Areál Vrchlabí - Kněžický vrch ostudu neudělal

Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Vrchlabí - Kněžický vrch.

České Petrovice - lyžaři si přijdou na své

Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál České Petrovice a užijte si zimní radovánky naplno!

Říčky v O.h. - příjemně překvapil

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Říčky v O.h..

Svah Zlín - ideální pro snowboardisty

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Svah Zlín je pro vás to pravé.

Zimní středisko Lužná

Lyžujete rádi? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Lužná.

Na kole v okolí města Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí je mezi cyklisty, turisty a dokonce vodáky známé jako výchozí bod pro cestování a výlety po malebné třeboňské krajině. Objevíte tu překvapivě tolik nádherných míst, že se sem budete rádi vracet i v dalších letech. Míří sem lidé z celé republiky a zřejmě nejlákavější jsou pro návštěvníky zdejší cyklostezky. Okolí Veselí nad Lužnicí je jimi doslova protkáno a cyklistická dovolená může být velice pestrá, a to dokonce nad očekávání. Dovolíme si touto cestou Vám nabídnout některé zajímavé trasy, které jistě stojí za shlédnutí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.1.
zataženo
-5°C
-4°C
Pondělí
30.1.2023
sněžení
-4°C
-1°C
Úterý
31.1.2023
částečně oblačno
-1°C
-1°C
Středa
1.2.2023
sněžení
1°C
-2°C